KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10895087

nr 1089 5087

Pastell

2 st, Follgram, Komposition, signerad. -76, 46x62

Utrop:

600 kr

måndag 13 februari 2017
kl 19:15:23